Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

25.07.2018r Otwarcie wystawy uczestników Wakacyjnej Akademii Fotografii

Data publikacji: 2018-07-26, Data modyfikacji: 2018-07-27
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 25 lipca odbyło się otwarcie wystawy poplenerowej w ramach cyklu warsztatów pod nazwą Wakacyjna Akademia Fotografii prowadzonej przez Marka Długosza. Autorzy prac to Izabella Kociemba – l.9 Justyna Węgrzynowicz – l.11 Zuzanna Magdziak – l.11 Teresa Brzyska – l.10 Jan Brzyski – l.12 Mikołaj Milian – l.17 Milosz Milian – l.14 Jakub Marcinkiewicza – l.9 Zastępca burmistrza Obornik Śląskich pan Henryk Cymerman wręczył uczestnikom plenerów upominki w postaci plecaków i razem z dyrektor OOK Haliną Muszak wszystkim podziękowali za uczestnictwo i realizacje pleneru. Uczestnicy pleneru fotografowali Miasteczko Portowe Uraz, architekturę i park Wyższego Seminarium Duchownego Salwatorian w Bagnie, stadninę koni w Ośrodku Jeździeckim Arkadia w Wielkiej Lipie oraz zakątki Obornik Śląskich. Marek Długosz przybliżył walory przebiegu plenerów, na których uczestnicy zgłębiali w praktyce podstawy fotografii a także, rozwijali poczucie estetyki, wrażliwość, uważność i sztukę dostrzegania. Efekty ich nauki i pracy prezentujemy na wystawie. Dziękujemy gospodarzom miejsc za umożliwienie realizacji pleneru i dodatkowe atrakcje jaką było zapewne przepłynięcie galerą po Odrze. .Podziękowania także kierujemy dla pani Aleksandry Durkalec- Rzepki Dyrektor Ośrodka Sporu i Rekreacji za udostępnienie transportu . Wydarzenie odbyło się przed Ośrodkiem Kultury w wakacyjnej, bardzo miłej atmosferze. Otwarcie wystawy wzbudzało duże zainteresowanie przechodniów, którzy chętnie zaglądali ,aby podziwiać prace młodych adeptów fotografii . Zapraszamy do jej zwiedzania w foyer Obornickiego Ośrodka Kultury .Odwiedzając nas nie omieszkajcie zwiedzić także wystawy pt. ”Spojrzenie obok siebie ” autorstwa Zenona Harasyma , która znajduje się w na piętrze w Małej Galerii Fotografii ”Kontrast”. Halina Muszak

Pełna treść wiadomości na: kultura-oborniki.pl/ook/?p=21057
kultura-oborniki.pl, Źródło artykułu: kultura-oborniki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  obornicki

  Powiat obornicki – powiat w województwie wielkopolskim z siedzibą w Obornikach. Należą do niego gminy: Oborniki, Rogoźno, Ryczywół oraz miasta Oborniki i Rogoźno.

  Przez powiat przebiega kilkanaście szlaków pieszych, rowerowych i konnych oraz dwa szlaki wodne, co zdecydowanie ułatwia poruszanie się po powiecie. W regionie prężnie rozwija się przemyśl drzewny, meblowy oraz metalowy. Znajdujące się w okolicy rzeki, jeziora, lasy, rezerwaty i pomniki przyrody umilają czas mieszkańcom i przyjezdnym. Turyści mogą zwiedzić zabytki, takie jak: 25 zespołów dworskich 11 parków, 14 kościołów, 1 zespół osady młyńskiej w Jaraczu, młyn wodny w Stobnicy, kuźnia w Skrzetuszu i wiatrak w Piotrowie. Na turystów robią wrażenie również parki, np. Park w Objezierzu, który ma aż 8 ha i można w nim przyjemnie spędzić czas.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola