Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja o sesji Rady Powiatu Obornickiego

Data publikacji: 2018-12-20, Data modyfikacji: 2018-12-23
A A AWydrukDrukuj  
 
   OGŁOSZENIE o IV sesji VI kadencji Rady Powiatu Obornickiego, która odbędzie się w dniu 27 grudnia 2018 r. (czwartek) w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach, ul. 11 Listopada 2a. Początek posiedzenie godz. 16:00     Porządek posiedzenia: Otwarcie sesji i stwierdzenie quorum. Przedstawienie porządku obrad. Przyjęcie protokołów z II i III sesji Rady Powiatu. Informacja o pracy Zarządu i wykonaniu uchwał Rady Powiatu Obornickiego(druk nr 23). Informacja przewodniczących komisji o pracach Komisji Rady. Pytania przedstawicieli gmin do Zarządu, Rady Powiatu, kierowników jednostek oraz zapytania radnych i kierowników jednostek do przedstawicieli gmin. Pytania do Radnych Sejmiku i Posłów. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2018 rok(druk nr 24). Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Obornickiego na lata 2018 –2034 (druk nr 25). Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wydatków Powiatu, które nie wygasają z upływem roku budżetowego 2018 (druk nr 26). Podjęcie uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Obornickiego na lata 2019 – 2034 (druk nr 27): prezentacja projektu uchwały, opinia Regionalnej Izby Obrachunkowej o projekcie uchwały, dyskusja i zgłaszanie poprawek do projektu uchwały, głosowanie nad autopoprawkami Zarządu, wnioskami komisji i poprawkami zgłoszonymi w trakcie sesji, głosowanie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Obornickiego na lata 2019 – 2034. Podjęcie uchwały budżetowej Powiatu Obornickiego na 2019 rok (druk nr 28): przedstawienie projektu uchwały budżetowej, opinia Regionalnej Izby Obrachunkowej o projekcie uchwały, przedstawienie opinii Komisji Finansów, stanowisko Zarządu Powiatu w sprawie wniosków (opinii) komisji Rady, dyskusja nad projektem uchwały budżetowej, głosowanie nad zgłoszonymi autopoprawkami Zarządu, wnioskami komisji oraz wnioskami zgłoszonymi w trakcie sesji, głosowanie uchwały w sprawie przyjęcia uchwały budżetowej na 2019 rok. Podjęcie uchwały w sprawie delegowania radnych do składu Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku (druk nr 29). Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XLI/225/17 z dnia 28 grudnia 2017 r. w sprawie ustalenia trybu udzielania i rozliczania dotacji dla publicznych i niepublicznych podmiotów oświatowych, oraz trybu przeprowadzania kontroli prawidłowości ich pobrania i wykorzystania (druk nr 30). Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planu pracy Rady Powiatu Obornickiego na 2019 rok (druk nr 31). Podjęcie uchwały w sprawie planów pracy komisji Rady na rok 2019(druk nr 32). Interpelacje i odpowiedzi na interpelacje. Wolne głosy, wnioski, oświadczenia oraz zapytania. Informacje i komunikaty przewodniczącego Rady. Zamknięcie IV Sesji Rady Powiatu Obornickiego.                                

Pełna treść wiadomości na: powiatobornicki.pl/?p=9624
powiatobornicki.pl, Źródło artykułu: powiatobornicki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  obornicki

  Powiat obornicki – powiat w województwie wielkopolskim z siedzibą w Obornikach. Należą do niego gminy: Oborniki, Rogoźno, Ryczywół oraz miasta Oborniki i Rogoźno.

  Przez powiat przebiega kilkanaście szlaków pieszych, rowerowych i konnych oraz dwa szlaki wodne, co zdecydowanie ułatwia poruszanie się po powiecie. W regionie prężnie rozwija się przemyśl drzewny, meblowy oraz metalowy. Znajdujące się w okolicy rzeki, jeziora, lasy, rezerwaty i pomniki przyrody umilają czas mieszkańcom i przyjezdnym. Turyści mogą zwiedzić zabytki, takie jak: 25 zespołów dworskich 11 parków, 14 kościołów, 1 zespół osady młyńskiej w Jaraczu, młyn wodny w Stobnicy, kuźnia w Skrzetuszu i wiatrak w Piotrowie. Na turystów robią wrażenie również parki, np. Park w Objezierzu, który ma aż 8 ha i można w nim przyjemnie spędzić czas.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola