Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uroczyste otwarcie sali widowiskowej

Data publikacji: 2018-10-01, Data modyfikacji: 2018-10-03
A A AWydrukDrukuj  
 
W piątek 28 września 2018 roku odbyło się uroczyste otwarcie sali widowiskowej Obornickiego Ośrodka Kultury. Sala zmieniła swój wizerunek po 44 latach. Cieszę się bardzo, iż modernizacja sali znalazła się wśród priorytetów tej kadencji samorządu Obornik Śląskich. Dziękuję Pani Agnieszce Zakęś – przewodniczącej Rady Miejskiej Obornik Śląskich oraz wszystkim radnym za przyznanie środków finansowych na remont sali i za życzliwość. Panu Burmistrzowi Arkadiuszowi Poprawie za determinację dzięki której mamy piękną,  stylową, ale także idącą z duchem czasu bo wyposażoną w nowoczesne multimedia salę. Dziękuję za wsparcie i przychylność dla spraw kultury. Dziękuję całemu zespołowi Obornickiego Ośrodka Kultury za ogromne zaangażowanie, troskę o każdy szczegół i dbałość jak o własny dom podczas modernizacji sali. Dziękuję pracownikom Urzędu Miejskiego za udział w realizacji zadania. Dziękuję naszej kochanej publiczności, która zawsze jest z nami, bo to dla Was wszyscy postaraliśmy się aby dzisiaj świętować w nowej, nowoczesnej sali widowiskowej. Dopełnieniem tego wyjątkowego wieczoru był klimatyczny koncert pt. ”Osiecka jazzowo” w wykonaniu Natalii Lubrano z zespołem oraz wystawa pt. „W świetle reflektorów” autorstwa Marka Długosza. Halina Muszak   Fot. M. Długosz

Pełna treść wiadomości na: kultura-oborniki.pl/ook/?p=22439
kultura-oborniki.pl, Źródło artykułu: kultura-oborniki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  obornicki

  Powiat obornicki – powiat w województwie wielkopolskim z siedzibą w Obornikach. Należą do niego gminy: Oborniki, Rogoźno, Ryczywół oraz miasta Oborniki i Rogoźno.

  Przez powiat przebiega kilkanaście szlaków pieszych, rowerowych i konnych oraz dwa szlaki wodne, co zdecydowanie ułatwia poruszanie się po powiecie. W regionie prężnie rozwija się przemyśl drzewny, meblowy oraz metalowy. Znajdujące się w okolicy rzeki, jeziora, lasy, rezerwaty i pomniki przyrody umilają czas mieszkańcom i przyjezdnym. Turyści mogą zwiedzić zabytki, takie jak: 25 zespołów dworskich 11 parków, 14 kościołów, 1 zespół osady młyńskiej w Jaraczu, młyn wodny w Stobnicy, kuźnia w Skrzetuszu i wiatrak w Piotrowie. Na turystów robią wrażenie również parki, np. Park w Objezierzu, który ma aż 8 ha i można w nim przyjemnie spędzić czas.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola