Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zamknięcie przejazdów kolejowych

Data publikacji: 2018-07-25, Data modyfikacji: 2018-07-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Firma PORR S.A. informuje o  zamknięciu przejazdu kolejowego  na skrzyżowaniu z drogą gminną w m. Rożnowo, ul. Cmentarna,  km 30+453 w dniach 28.07.2018r. –03.08.2018r. Jednocześnie informujemy, że przejazdy w km 31+418i 30+453 nie będą zamknięte równocześnie ze względu na wyznaczone objazdy, oraz o wydłużeniu zamknięcia przejazdu kolejowego na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 2027P w m. Garbatka, w km 41+671 do dnia 27.07.2018r. Wykonawca umieści przy przejazdach tablice informujące o terminie zamknięcia.

Pełna treść wiadomości na: powiatobornicki.pl/?p=8906
powiatobornicki.pl, Źródło artykułu: powiatobornicki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  obornicki

  Powiat obornicki – powiat w województwie wielkopolskim z siedzibą w Obornikach. Należą do niego gminy: Oborniki, Rogoźno, Ryczywół oraz miasta Oborniki i Rogoźno.

  Przez powiat przebiega kilkanaście szlaków pieszych, rowerowych i konnych oraz dwa szlaki wodne, co zdecydowanie ułatwia poruszanie się po powiecie. W regionie prężnie rozwija się przemyśl drzewny, meblowy oraz metalowy. Znajdujące się w okolicy rzeki, jeziora, lasy, rezerwaty i pomniki przyrody umilają czas mieszkańcom i przyjezdnym. Turyści mogą zwiedzić zabytki, takie jak: 25 zespołów dworskich 11 parków, 14 kościołów, 1 zespół osady młyńskiej w Jaraczu, młyn wodny w Stobnicy, kuźnia w Skrzetuszu i wiatrak w Piotrowie. Na turystów robią wrażenie również parki, np. Park w Objezierzu, który ma aż 8 ha i można w nim przyjemnie spędzić czas.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola